T2 serisi, son teknoloji ürünü aerodinamik tasarımıyla kompakt ve sağlam bir yapı sunmak ve giriş kılavuzu kanadı aracılığıyla istikrarlı çalışma sağlamak üzere tasarlanmış en yeni 2 kademeli kompresör modelidir. Döner vidalı kompresörlere kıyasla az yer kaplaması da bu modelin diğer bir avantajıdır.

Modeller ve Teknik Bilgileri

Teknik özellikler
Motor Boyutu 125kW-230kW 167-335hp
Akış hızı 1.394-2.250 m3/sa 820-1.559 cfm
Tahliye Basıncı 0,55-0,88 MPaG 80—125 psig
Ölçüler Uzunluk 2.450 mm
Genişlik 1.640 mm
Yükseklik 1.900 mm
Ağırlık 4.500 kg

Genel Bilgileri

T2 serisi hava soğutucu, ana motor, kontrol paneli, dişli kutusu ve emme filtresi gibi önemli bileşenlerden oluşmakta olup tüm bu parçalar tek bir kompakt paket halinde bulunur. Bu basit tasarım sayesinde montaj alanı ve montaj süresi gereksinimi azalır. Yatar pedli mil yatağı ve özelleştirilmiş temel parçaların (pervane, difüzör) kullanıldığı sağlam dişli kutusu sayesinde ürün müşteriler için son derece güvenilirdir. Bu parçalar uzun ömür ve istikrarlı çalışma sağlayan aşınma önleme teknolojisine göre tasarlanmıştır.

T2 serisi, daha basit ve sağlam bir seçenek olarak tasarlandığından ana parçaları düzenli şekilde değiştirilmesi gereken döner vidalı kompresörlere göre bakım maliyetini ve süresini en aza indirir.

T2 serisi, önceki modellere kıyasla daha geniş bir aero tasarım seçeneği yelpazesi sunar. Ayrıca, müşterilerin ihtiyaçlarını karşılamak üzere verimliliği artıran ve istikrarlı kullanım sağlayan giriş kılavuz kanadı bulunur.

Dünyanın önde gelen döner makine üreticilerinden birisi olarak jet motorları, turbo şarjlar ve kompresörler gibi farklı alanlara uyarlanmış tanınmış döner makine teknolojilerini sunmaktan gurur duymaktadır.

Santrifüj kompresörler müşterilere %100 yağsız hava sağlar. Bunlar Almanya’daki bağımsız üçüncü taraf test merkezi TÜV tarafından basınçlı hava saflığı açısından en yüksek derece olan en son ISO8573-1 Sınıf 0 kapsamında yağsız olarak sınıflandırılmış olup, yağ kontaminasyonu riskini en aza indirir.